Apple má v plánu brzy aktualizovat aplikace Mail, iBooks a další

iBooks OS X Mavericks

Pokud již máte ve svém zařízení od společnosti Apple nainstalovaný nejnovější systém OS X Mavericks, či o tom alespoň uvažujete, pak pro vás máme pozitivní zprávu. Apple totiž plánuje v brzké budoucnosti vydat aktualizaci právě pro OS X Mavericks. Níže se pak dozvíte, čeho se má update týkat.

Důležité je zmínit, že se aktualizace týká více funkcí v systému. O updatu informoval zahraniční portál 9to5mac, který získal interní informace od svého zdroje. Připravovaná aktualizace se tak má týkat aplikace Mail, která je obsažená v OS X Mavericks. V současné době se totiž potýká s velkým množstvím problémů, konkrétně s přijímáním a organizováním emailů.

Update nebude součástí aktualizace OS X ve verzi 10.9.1, nýbrž půjde o samostatnou aktualizaci pod názvem Mail Update for Mavericks 1.0. Zaměstnanci ze společnosti Apple momentálně testují OS X 10.9.0 při buildu 1822, ve kterém má být aktualizace pro Mail obsažená.

Další updaty se týkají iBooks 1.0.1, Remote Desktop Client 3.7.1 a Safari 7.0.1. Opět se bude jednat o běžné aktualizace, které mají opravovat menší bugy, přinést zlepšení stability a plynulosti aplikací.

Zdroj: 9to5mac

Autor: Jan Perlík

Sdílejte článek na